0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Fairview

Fairview je najľahší z porovnateľných trekových batohov na trhu. V zadnej časti má pod zipsom schovaný odvetrávaný chrbtový systém. Vďaka svojim rozmerom vyhovuje limitom na palubnej batožinu stanovené v rámci EÚ. Fairview je dámska varianta cestovnej batožiny Farpoint. Vyhovuje tak svojim strihom a tvarom chrbtového systému dámskym chrbtu. Pevný a odolný chrbtový systém vám zaistí, že svoje vybavenie môžete pohodlne nosiť medzi hotelom, letiskom alebo ešte ďalej. Zmäkčená ucha na vrchu a po strane a odopínateľný ramenný popruh zaistí rýchle a jednoduché prenášanie. Veľký vstup do hlavnej časti batožiny na zips, ktorý pre väčšiu bezpečnosť je možné uzamknúť (kaštieľ nie je súčasťou). Vnútorné kompresné popruhy udrží vaše vybavenie na svojom mieste. Na vrchu batožinu je ukrytá malé vrecko na okuliare alebo mobil.

There are no products matching the selection.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS