0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Farpoint

Cestovná taška alebo batoh? Farpoint je oboje! Je to najľahšia z mnohých cestovných tašiek na trhu, vďaka čomu je najlepšia na trekking. Za panelom so zipsom na zadnej strane je skrytý systém ventilačných chrbtových panelov. Farpoint sa dá zbaliť ako cestovný kufor, no nosiť ho ako batoh. Pevný a odolný chrbtový systém zaisťuje, že môžete pohodlne prenášať svoje vybavenie medzi hotelom, letiskom alebo ešte ďalej. Na prednej strane je odnímateľný batoh, pripevnený k hlavnej taške zipsom a zaistený kompresnými popruhmi. Mäkké rukoväte na hornej a bočnej strane spolu s odnímateľným ramenným popruhom zaisťujú rýchle a jednoduché prenášanie.

There are no products matching the selection.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS