0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
FILTER

Osprey Hikelite

Keď príroda či mesto zavolá, stačí si zabaliť batoh Hikelite 26 a vyraziť v ústrety dobrodružstvu. Svojimi prepracovanými detailmi je pripravený na džungli mesta i nástrahy horských masívov. Je navrhnutý tak, aby dokonale sedel na chrbte, a vy ste mali chuť vzlietnuť do výšin k naplneniu svojich turistických snov. Špecifikácia: vysoko priedušný chrbtový systém Airspeed ™, integrovaná odnímateľná pláštenka, odnímateľný bedrový popruh, vnútorné vrecko na hydrovak, očká pre uchytenie trekových palíc, malá horná kapsička ochráni drobnosti od poškriabaniu, dve bočné Meshové vrecká, v pohode unesú 1l fľašu, kompresné bočné popruhy, vstup na zips

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS