0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Hikelite - batohy

Keď zavolá príroda alebo mesto, stačí si zbaliť batoh Hikelite 26 a vydať sa za dobrodružstvom. So svojimi rafinovanými detailmi je pripravený na mestskú džungľu a výzvy horských masívov. Je navrhnutý tak, aby perfektne sedel na vašom chrbte a dal vám túžbu vzniesť sa do nových výšin a splniť si svoje turistické sny. Špecifikácie zahŕňajú vysoko priedušný systém chrbtového panela Airspeed™, integrovanú a odnímateľnú pláštenku, odnímateľný bedrový pás, vnútorné vrecko na hydratáciu, upevňovacie body pre trekingové palice, malé horné vrecko na uloženie drobností bez poškriabania, dve bočné sieťky vrecká, do ktorých sa pohodlne zmestí 1 l fľaša, bočné kompresné popruhy a vstup na zips.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS