0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Nebula

Nebula je mestský batoh v dizajne, ktorý sa u Osprey dedí z batohu na batoh už desaťročia. Tento všestranný a odolný batoh ponúka perfektnú organizáciu vašich vecí a pohodlie pri nosení. Chrbtový panel AirScape ™ je opatrený penovými výstupkami, takže je pohodlný a skvele sedí. Polstrovaná priehradka na notebook má zips a ľahko a rýchlo sa do nej dostanete, kedykoľvek potrebujete, napríklad pri bezpečnostnej kontrole na letisku. Vďaka postranným sťahovacím popruhom a odopínaciemu bedrovému pásu máte obsah batohu vždy pod kontrolou. Do skrytého priestoru v prednej časti môžete ukryť všetky voľné popruhy a vďaka niekoľkým vreckám, priehradkám a vnútornému organizéra si udržíte vo veciach poriadok. Keď budete v zhone, určite oceníte predné pružnú kapsu, kam môžete narýchlo schovať bundu alebo napríklad noviny. Vďaka pripínanie na LED svetlo budete dobre vidieť aj za tmy.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS