0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Nebula

Nebula je mestský batoh s dizajnom, ktorý sa po desaťročia dedí z batohov Osprey. Tento všestranný a odolný batoh ponúka perfektnú organizáciu vašich vecí a pohodlné nosenie. Chrbtový panel AirScape™ je vybavený penovými hrebeňmi, ktoré poskytujú pohodlie a skvele padnú. Polstrovaná priehradka na notebook má vstup na zips, ktorý umožňuje ľahký a rýchly prístup, kedykoľvek to potrebujete, napríklad počas letiskových bezpečnostných kontrol. S bočnými kompresnými popruhmi a odnímateľným bedrovým pásom môžete mať obsah batohu vždy pod kontrolou. Skryté predné vrecko umožňuje zastrčiť voľné popruhy a vďaka viacerým vreckám, priehradkám a vnútornému organizéru môžete mať vo veciach poriadok. Keď ste na cestách, určite oceníte predné strečové vrecko, kam rýchlo schováte bundu alebo noviny. Nástavec na LED svetlo zaisťuje viditeľnosť aj v tme.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS