0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Quasar

Quasar je veľký mestský batoh s priehradkou na notebook. Má vstup na zips do hlavnej komory, kde nájdete polstrované vrecko na notebook alebo tablet, ako aj ďalšie vrecko na doklady. V prednej časti batohu je ďalšia priehradka s organizérom s niekoľkými malými vreckami a klipom na kľúče. Na vrchu batohu je malé polstrované vrecko na okuliare alebo elektroniku. Má okrem iného polstrované ramenné popruhy, hrudný popruh s núdzovou píšťalkou, pútko na pripevnenie LED svetla, kompresné popruhy na bokoch, bočné vrecká, bedrový pás a predný elastický popruh na upevnenie bundy.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS