0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Questa

Questa je veľký mestský batoh s priestorom na laptop. Vstup na zips do hlavnej komory, kde je polstrovaná kapsa na notebook či tabliet a ďalšie vrecko na dokumenty; vpredu batohu vstup do ďalšej komory, kde nájdete organizér s niekoľkými kapsičkami a karabínkou na kľúče; zvrchu batohu vstup do malej polstrované kapsy na okuliare či elektroniku; polstrované ramenné popruhy; hrudný pás s núdzovou píšťalkou; uško na prichytenie LED svetlá; po stranách kompresné popruhy; bočné vrecká; bedrový pás; predné elastický pavúk na bundu a pod.

There are no products matching the selection.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS