0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Talon

Najnovšia generácia ikonického batohu Talon od značky Osprey! Nový, čistý a moderný dizajn stavia na 10-ročnom ikonickom dizajnu tohto úspešného modelu. Talon má nový pohodlný odvetraný chrbtový systém AirscapeTM prekrytý odolným Mesh. Špecifikácia: vstup do hlavnej komory batohu na zips; vrchný malá mäkčená vrecko na okuliare či elektroniku, vnútri batohu sieťované vrecko na zips s klipom na kľúče; hrudný pás s núdzovou píšťalkou; po stranách batohu 2 veľké Meshové vrecká s tzv. InsideOutTM kompresné funkcií - bočné kompresné popruh môžete nechať pod vreckom pre lepšiu kompresiu batohu, alebo ho pretiahnuť cez kapsu pre zaistenie obsahu vrecká (napr. fľaše); vpredu kompresný systém z gumičiek, vhodný napr. na mokrú bundu; bedrový pás - z vnútornej strany bezšvový priedušný mesh, z vonkajšej strany 2 vrecúška na zips na drobnosti či malú desiatu; pútko na cepín; očko na LED svetlo; pracka LidLock pre pripnutie helmy. Ak vyrážate na výlet s trekovými palicami, iste oceníte jedinečný Stow-on-the-Go System ™ na uchytenie palíc na batoh. Jednoducho prestrčíte palice dvoma elastickými očkami - jedno očko je na batohu a druhé na ramennom popruhu - a rovnako jednoducho a rýchlo je opäť vyberiete. Okrem toho, že batoh je dostupný v dvoch veľkostiach chrbta - S / M a M / L - potom tiež ešte môžete doladiť nastavenia dĺžky chrbtového systému, tak aby presne padol na Váš chrbát. Na ľavom ramennom popruhu strečová vrecko na mobil, alebo inú nevyhnutnosť. Batoh je kompatibilný s vodným vakom, pre ktorý je určený priestor medzi chrbtovým systémom a batohom a je tu očko na jeho uchytenie.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS