0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Talon - batohy

Najnovšia generácia ikonického batohu Talon od Osprey! Nový, čistý a moderný dizajn vychádzajúci z 10-ročného ikonického dizajnu tohto úspešného modelu. Talon má nový pohodlný ventilovaný zadný panel AirscapeTM pokrytý odolnou sieťovinou. Špecifikácie zahŕňajú prístup na zips do hlavnej komory batohu, malé polstrované vrecko na vrchu na okuliare alebo elektroniku, sieťované vrecko na zips vo vnútri batohu s klipom na kľúče, hrudný popruh s núdzovou píšťalkou, dve veľké sieťované vrecká na boky s kompresnými funkciami InsideOutTM - bočný kompresný popruh môžete nechať pod vreckom pre lepšiu kompresiu alebo ho prevliecť cez vrecko, aby ste zabezpečili obsah vrecka (napr. fľaše s vodou), predný kompresný systém s elastickými šnúrkami vhodný pre predmety ako napr. nepremokavá bunda, bedrový pás s bezšvovou priedušnou sieťovinou na vnútornej strane a dve vrecká na zips na vonkajšej strane na drobné nevyhnutnosti alebo občerstvenie, pútko na cepín, bod na pripevnenie LED svetla a úchyt LidLock na upevnenie prilby. Ak sa chystáte na výlet s trekingovými palicami, oceníte unikátny Stow-on-the-Go SystemTM pre pripevnenie palíc k batohu. Palice jednoducho prevlečte cez dve elastické slučky – jednu slučku na batohu a druhú na ramennom popruhu – a v prípade potreby ich ľahko vytiahnete. Okrem toho je batoh k dispozícii v dvoch veľkostiach trupu - S/M a M/L - a systém dĺžky chrbta môžete ďalej upraviť, aby ste zaistili dokonalé prispôsobenie sa vášmu chrbtu. Na ľavom ramennom popruhu je strečové vrecko na mobil alebo iné nevyhnutnosti. Batoh je kompatibilný s hydratačným rezervoárom, s určeným priestorom medzi chrbtovým systémom a hlavným priestorom a pútkom na jeho pripevnenie.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS