0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Tempest

Dámsky batoh Tempest od značky Osprey. Čistý a moderný dizajn stavia na dlhoročnej tradícii tohto modelu. Tempesty sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach. Ide o batoh špeciálne navrhnutý pre dámy! Medzi výhody patrí: vstup do hlavnej komory batohu cez vrchlík so sťahovaním a vreckom na zips, vo vnútri batohu sieťované vrecko na zips s klipom na kľúče, interné kompresný popruh na stiahnutie vŕšku, interné kompresný popruh na stiahnutie vŕšku, hrudný pás s núdzovou píšťalkou, po stranách batohu 2 veľké Meshové vrecká s tzv. InsideOutTM kompresné funkcií - bočné kompresné popruh môžete nechať pod vreckom pre lepšiu kompresiu batohu, alebo ho pretiahnuť cez kapsu pre zaistenie obsahu vrecká. Batoh má množstvo funkcí, ktoré sú popísané pri jednotlivých produktoch. Okrem iného dámy ocenia nastaviteľnú dĺžku chrbtového systému, tak aby presne padol na Váš chrbát.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS