0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Tempest

Dámsky batoh Tempest od Osprey. Čistý a moderný dizajn postavený na dlhoročnej tradícii tohto modelu. Batohy Tempest sa dodávajú vo viacerých veľkostiach a sú špeciálne navrhnuté pre ženy! Medzi výhody patrí: prístup zhora do hlavného priestoru so sťahovacou šnúrkou a vreckom na zips, sieťované vrecko na zips vo vnútri batohu s klipom na kľúče, vnútorné kompresné popruhy na zaistenie nákladu, hrudný popruh s núdzovou píšťalkou, dve veľké sieťované vrecká na bokoch s kompresnými funkciami InsideOutTM - bočný kompresný popruh môžete nechať pod vreckom pre lepšiu kompresiu alebo ho prevliecť cez vrecko, aby ste zabezpečili obsah vrecka. Batoh má množstvo funkcií popísaných pri jednotlivých produktoch. Ženy navyše ocenia systém nastaviteľnej dĺžky chrbta, ktorý zabezpečí dokonalé prispôsobenie ich chrbtu.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS