0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Transporter

Batoh určený pre dobrodružstvo. Transporter Flap je odolný batoh na každodenné použitie s množstvom užitočných funkcií pre aktívny životný štýl. Batohy série Transporter sú vyrobené z rovnakého vodeodolného nylonu 400D TPU Double Coated ako odolné športové tašky Osprey Transporter. Majú penový chrbtový panel pokrytý 3D sieťovinou a polstrované popruhy pre pohodlné nosenie. S vnútornou polstrovanou priehradkou na notebook, vreckami na ľahšiu organizáciu vašich vecí a ľahko dostupnými vonkajšími vreckami je tento batoh ideálny na výlety do mesta, do práce alebo do školy. Je štýlový a funkčný, o čom svedčia hliníkové posuvné pracky na prednej strane, otváranie chlopní a živé farby.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS