Palladium Pampa Solid Ranger TP Army Green

Palladium Pampa Solid Ranger TP Army Green

Vypredané

SKU 75564-368-M

Klikni sem a zisti svoju veľkosť
○ Doručenie zadarmo nad 80€
○ Doručenie do 48 hodín
○ Vrátenie do 30 dní
○ Spýtajte sa: 0910 950 650
○ Email: shooos@shooos.sk

Vypredané

Detaily

Model Palladium Solid Ranger na objavovanie mesta a industriálneho prostredia. Super ľahká podrážka so vstrekovanou medzipodrážkou EVA, zvršok zo syntetického nubuku, polar fleece vo vnútri chráni nohy a členky pred chladom. Kapsa na peniaze, kreditné karty, alebo vodičák je na členku. Samozrejme odnímateľná a aj bez nej vyzerajú topánky veľmi coool!

Podošva: Jednodielna odľahčená gumená podrážka s vstrekovanou vrstvou EVA
Materiály: Zvršok zo syntetického nubuku/cordury Medzipodrážka EVA.
Branding: Nášivka s nápisom Palladium Boots na jazyku a nápis na členku, logo na podošve.

Info

○ SKU: 75564-368-M

○ Farba: zelené

○ Pohlavie: pánske

○ Znacka: Palladium

Značka

Logo Palladium

Tenisky sú v týchto kategóriách:  TENISKY; Urban topánky; Pánske kožené topánky; Pánske zimné topánky; ZNAČKY; PÁNSKE; VÝPREDAJ; Palladium Boots; Výpredaj do 30%; Výpredaj do 40%; Palladium Boots Pampa; Palladium Boots x Alpha Industries; Pánske topánky; Pánske topánky Palladium Boots;

Palladium

Palladium Boots je urban obuv vhodná najmä do mesta, ktorá by Vás mala presvedčiť najmä svojou funkčnosťou, kvalitou, ľahkosťou. Prejaví sa vo veľmi príjemnom nosení, väčšina z modelov dokonalo sadne. Palladium Boots obúvali Francúzsku légiu a základné modely pochádzajú práve z topánok testovaných v prašných podmienkach Severnej Afriky, kde pôvodne operovala cudzinecká légia. Dnes je Palladium Boots lídrom vo fashion obuvi vo svojej kategórii aj pre najnáročnejších zákazníkov, ktorými sú niektorí hollywoodski herci ako Brad Pitt a pod.

História Palladium Boots siaha do roku 1920 (firma čochvíľu oslávi storočnicu). Pred 2. svetovou vojnou vyrábala továreň vo Francúzsku gumené pneumatiky a vypracovala sa na lídra na Európskom kontinente. Po vojne, keď bolo civilné letectvo v plienkach a lietadla sa nepredávali dobre, firma zmenila biznis plán: využila vojenské kontakty a znalosti z opracovania gumy. Vznikli charakteristické topánky Francúzskej cudzineckej légie. Dizajn obuvi cudzineckej légie sa prejavil na všetkých fashion modeloch v budúcnosti a je patrný aj dnes! Cudzineckou légiou sa inšpirovali najmä modely Palladium Baggy.

"Engineered for City Terrain" - heslo Palladium Boots v súčasnosti. Osobitý charakteristický dizajn obuvi sa stal symbolom urban explorerov, teda ambasádorov obuvi, ktorí objavujú nové a nepoznané miesta mestského prostredia, džungle. Tento trend v Palladium Boots sledujú niekoľko desaťročí. V 1990 predali Francúzi milión topánok ročne - ikonická topánka Palladium Pampa sa stala lídrom fashion scény.

Otázka na záver: Vedeli ste, že podošvy Palladium Boots sa vyrábali aj v Partizánskom? Francúzi potrebovali pre svoje topánky kvalitné podošvy. Takéto našli v Partizánskom. Tu sa rozvíjala ešte z prvej republiky Baťom započatá tradícia obuvi. Sme preto veľmi radi, že aj v Shooos Vám môžeme ponúknuť kvalitné, imidžové a módne topánky Palladium Boots. Snáď si z našej širokej ponuky vyberiete.

Palladium Boots