0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Platba za tovar

V Shooos máte možnosť zaplatiť za tovar nasledovnými spôsobmi:

Platba kartou

Objednávku viete bezproblémovo zaplatiť platobnou kartou. Akceptujeme karty VISA, Mastercard, American Express a iné. Pri platbe kartou budete požiadaní o zadanie platobných údajov.

Pri platbe kartou vyžadujeme 3D validáciu. To znamená, že objednávku musíte potvrdiť číselným kódom, ktorý Vám príde esemeskou.

Všetky operácie platobnými kartami na našej stránke sú kryptované a zabezpečené. Vaše údaje sú vždy chránené a nemusíte sa obávať o ich zneužitie. S detailmi platobných údajov neprichádzame do styku a sú spracovávané poskytovateľom platobných služieb, spoločnosťou Adyen, ktorá podlieha Európskemu orgánu dohľadu a tiež dohľadu Holandskej centrálnej banky.

Platba kuriérovi na dobierku (v hotovosti)

Ak vám vyhovuje platba v hotovosti na dobierku, môžete za objednávku zaplatiť aj pri prevzatí tovaru od kuriérskej spoločnosti. V tomto prípade vám bude účtovaný poplatok za dobierku vo výške 1 eur. Platiť na dobierku môžete iba v hotovosti.

Platba v hotovosti / Kartou na predajni

Pri kúpe tovaru na predajni máte možnosť za tovar zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou priamo v obchode na Miletičovej 5 v Bratislave.

Online objednávky na osobný odber nemusíte platiť na stránke, ale tiež ich môžete zaplatiť až po vyskúšaní a odbere na predajni.

PayPal

Ak si pri objednávaní tovaru zvolíte metódu Paypal, budete presmerovaní na poskytovateľa platobných služieb, spoločnosť Paypal. Ide o platbu, ktorá prebehne cez vaše Paypal konto.

Výhodou Paypal je jednoduché a rýchle uhradenie sumy pri vrátení tovaru.

Fakturácia

Informácie o platbe za tovar sa nachádzajú na faktúre, ktorú posielame automaticky e-mailom. Faktúry netlačíme na papier a neposielame v krabici. Je to tiež jeden zo spôsobov ako sa snažíme aspoň minimálne šetriť životné prostredie.

Faktúru máte takto k dispozícii online vždy keď potrebujete tovar vrátiť, vymeniť, alebo reklamovať.

© SHOOOS