0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: BS7683
Farba: biele / White

Reebok Classic CLUB C 85 NP kr 999

-14% 90 

77 

Vypredaný

Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Doprava zdarma od 80€
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: 0910 950 650
Reebok Club C sú tenisky, čo plynulo nadväzujú na vzor z roku 1985. Športovo elegantné tenisky, ktoré sa pohrali sa farbami a negatívnym vzorom. Dizajnéri si od fotografov vypožičali populárny negatívny priestorový koncept a aplikovali ho na topánky pre mužov. Gumová podrážka pre trakciu a klasický štýl.

Určené pre: volnočasové a bežné nosenie
Kontrastné vyfarbenie hornej a vonkajšej strany pre negatívny vzhľad inšpirovaný fotografiou vesmíru
Medzipodrážka EVA
Guma podrážka poskytuje spoľahlivú trakciu s klasickým krížom
Materiály: zvršok priedušná koža
Reebok je ďalšia veľká značka, z ktorej sme si pre Vás vybrali omrvinky, chuťovky. Ide najmä o kožené topánky z kolekcie Reebok Classic, teda Reebok kolekcie pre životný štýl, kde nachádzame retro running modely, retro basketbal či legendárne Insta Pumpy.

Reebok podporuje všetky tímy NHL, NBA (napr. Insta Pumpy preslávil kedysi Shaquille O'Neal), NFL, Reebok tiež oblieka. Venus Williams a ďalších. Nie je to však športová obuv, ktorá nás na Shooos zaujíma. U nás si môžete pozrieť tenisky Reebok z lifestyle kolekcie. Mená? V popkultúre patria Reeboku Alicia Keys, Kendrick Lamar, 50 Cent, Jay-Z, Travi$ Scott a Kid Ink. Všetci spolupracovali s Reebok Classic!

Základom Reebok Classic je retro bežecká celokožená teniska, ideálne monochromatická s logom Reebok na boku. Úplné klasiky sú samozrejme v čisto bielom Leather prevedení. Prípadne bielo-biele s čiernym logom na boku, alebo čisto čierne. Spoločnosť Reebok patrí dnes už vyše desaťročie pod Adidas (akvizícia za viac ako tri miliardy eur). Na rozdiel od Adidasu stále sídli v Massachusetts, USA.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5

Recenzie od zákazníkov

4/5
Anonym
1.12.2018
 
5/5
Anonym
24.11.2018
 
© SHOOOS