0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: GW0782
Farba: čierne / Black

Reebok x Power Rangers Instapump Fury 94

-45% 170 

94 

Vypredaný

Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Spoločnosť Reebok sa nikdy nehanbila vstúpiť do sveta pozlátka a pôvabu a spolupracovala s prominentnými celebritami a inštitúciami, ale nedávno sa rozbehla v Hollywoode, čo vyústilo do niekoľkých vydaní spoločne vytvorených s franšízou Power Rangers.

Reebok Instapump Fury inšpirovaná Ritou Repulsou. Zloduch „Mighty Morphin Power Rangers“, posadnutý dobývaním Zeme, dostane svoj charakteristický vzorový odev, ktorý bol vytvorený cez siluetu navrhnutú Stevenom Smithom z roku 1996. Tkaninová základňa dvojice sa oddáva piesočnatej ružovej, zatiaľ čo profilové panely majú čierno-zlaté usporiadanie priamo transplantované z Repulsovho hrudníka a náhlavnej súpravy.

Na inom mieste, chlpaté päty, špicaté akcenty okolo tlačidla PUMP a sloganová grafika na vložke ponožky završujú kývnutie na televízneho padoucha z 90. rokov.
Reebok je ďalšia veľká značka, z ktorej sme si pre Vás vybrali omrvinky, chuťovky. Ide najmä o kožené topánky z kolekcie Reebok Classic, teda Reebok kolekcie pre životný štýl, kde nachádzame retro running modely, retro basketbal či legendárne Insta Pumpy.

Reebok podporuje všetky tímy NHL, NBA (napr. Insta Pumpy preslávil kedysi Shaquille O'Neal), NFL, Reebok tiež oblieka. Venus Williams a ďalších. Nie je to však športová obuv, ktorá nás na Shooos zaujíma. U nás si môžete pozrieť tenisky Reebok z lifestyle kolekcie. Mená? V popkultúre patria Reeboku Alicia Keys, Kendrick Lamar, 50 Cent, Jay-Z, Travi$ Scott a Kid Ink. Všetci spolupracovali s Reebok Classic!

Základom Reebok Classic je retro bežecká celokožená teniska, ideálne monochromatická s logom Reebok na boku. Úplné klasiky sú samozrejme v čisto bielom Leather prevedení. Prípadne bielo-biele s čiernym logom na boku, alebo čisto čierne. Spoločnosť Reebok patrí dnes už vyše desaťročie pod Adidas (akvizícia za viac ako tri miliardy eur). Na rozdiel od Adidasu stále sídli v Massachusetts, USA.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS