0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: MDu-Teal
Farba: modré / Blue

Secrid Premium Miniwallet Dusk Teal

-12% 100 

88 

online (Skladom)
obchod Bratislava
5 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Vyrobené z talianskej kože vyčinenej rastlinnými farbivami pre nadčasový dizajn. Sýte a bohaté farby poskytujú prvotriednu interpretáciu originálnej peňaženky Secrid. Malá veľkosť a prekvapivo veľká úložná kapacita, Miniwallet spája to najlepšie z oboch svetov. Patentovaný mechanizmus držiaka na karty vám umožní jedným jednoduchým pohybom vysunúť vaše karty, pripravené na okamžité použitie. Vonkajšia časť obsahuje bankovky, účtenky a 4 karty navyše.

Hliníkový Cardprotector je srdcom všetkých peňaženiek a chráni vaše karty pred ohnutím, rozbitím a nechcenou RFID a NFC komunikáciou
– Materiál: eloxovaný hliník, nehrdzavejúca oceľ, plast
– Kapacita: až 6 plochých kariet alebo 4 embosované karty.

Dodatočná kapacita exteriéru:
– 4 extra karty
– Bankovky
– vizitky

Rozmery: 65 x 102 x 21 mm,
Hmotnosť: 72 g

Ako čistiť a starať sa o svoje minipeňaženky Secrid?
Koža vybraná pre peňaženky Secrid's nevyžaduje žiadnu pravidelnú údržbu. Ak sa vaša peňaženka zašpiní alebo namočí, existuje niekoľko krokov, ktoré by ste mali podniknúť, aby ste zaistili vzhľad a dojem kože.

Väčšina týchto druhov kože bola upravená tak, že povrch možno čistiť vlhkou handričkou. Je nepravdepodobné, že by koža absorbovala vodu alebo iné materiály. Preto vám odporúčame nepoužívať žiadne leštidlo, pretože to bude len povrchové a pri kontakte s vaším odevom sa skutočne zotrie.

Priemyselný dizajn a móda sa snúbia v základoch vreckovej veľkosti Secrid. Všetky produkty sú vyrábané v Holandsku s veľkou starostlivosťou o kvalitu, ľudí a životné prostredie.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS