0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: MVg-Rosso-Bordeaux
Farba: bordová / Burgundy

Secrid Miniwallet Rosso-Bordeaux

-12% 81 

71 

online (Skladom)
obchod Bratislava
6 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Najikonickejšia peňaženka a dokonalý všestranný pomocník. Minipeňaženka má kompaktné rozmery a prekvapivo veľkú úložnú kapacitu. Vďaka širokej škále štýlov a farieb sa zmestí do každého vrecka.

Patentovaný mechanizmus vám umožňuje vysunúť karty jedným jednoduchým pohybom, pripravené na okamžité použitie. Hliník chráni pred ohnutím, rozbitím a nechcenou bezdrôtovou komunikáciou.

Veg
Talianska rodinná garbiareň využíva len prírodné materiály a využíva tradičný proces činenia zeleniny, aby táto charakteristická koža krásne starla.

Minipeňaženka Veg Rosso-Bordeaux je rastlinne vyčinená celozrnná koža, vyrobená v Taliansku z európskej hovädzej kože. Viac informácií o vlastnostiach kože, našom výrobnom procese alebo pokynoch na starostlivosť nájdete na našej stránke o koži.

Drží:
4 embosované alebo 6 plochých kariet
4 karty navyše
Bankovky
Vizitky
účtenky

Veľkosť a hmotnosť:
65 x 102 x 21 mm
72 g

Stopa:
Vplyv tejto peňaženky od kolísky po bránu, vrátane balenia, má nasledujúcu environmentálnu stopu z hľadiska emisií skleníkových plynov, spotreby vody a energie. Vplyv CO2 pri výrobe tejto peňaženky je 100% kompenzovaný. Navštívte našu stránku udržateľnosti a zistite, ako preberáme zodpovednosť za náš vplyv na planétu.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS