0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: TM-Matte-Blue
Farba: modré / Blue

Secrid Twinwallet Matte Blue

90 
online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Vďaka dvom chráničom kariet, ktoré pojmú dvojnásobný obsah, Twinwallet unesie až 16 kariet, bankoviek a účteniek, no zostáva kompaktná.

Patentovaný mechanizmus vám umožňuje vysunúť karty jedným jednoduchým pohybom, pripravené na okamžité použitie. Hliník chráni pred ohnutím, rozbitím a nechcenou bezdrôtovou komunikáciou.

Matný
Matte má mäkký, hladký povrch, vďaka čomu je výrazne farebný a zároveň diskrétne štýlový. Odolný typ kože, ktorý odolá drsnostiam každodenného života.

Twinwallet Matte Black je koža s upraveným zrnom, vyrobená v Holandsku z európskej hovädzej kože. Viac informácií o vlastnostiach kože, našom výrobnom procese alebo pokynoch na starostlivosť nájdete na našej stránke o koži.

Drží:
8 embosovaných alebo 12 plochých kariet
4 karty navyše
Bankovky
Vizitky
účtenky

Veľkosť a hmotnosť:
70 x 102 x 25 mm
130 g

Stopa
Vplyv tejto peňaženky od kolísky po bránu, vrátane balenia, má nasledujúcu environmentálnu stopu z hľadiska emisií skleníkových plynov, spotreby vody a energie. Vplyv CO2 pri výrobe tejto peňaženky je 100% kompenzovaný. Navštívte našu stránku udržateľnosti a zistite, ako preberáme zodpovednosť za náš vplyv na planétu.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS