0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: Dokepractice-bu
Farba: bordová / Burgundy

Shooos x Doke The Practice T!

-36% 25 

16 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Pripravili sme pre vás nový merch! Doke je talentovaný svetoznámy graffiti umelec so sídlom na Slovensku. Vytvára originálne a jedinečné návrhy a je vždy pripravený vyskúšať niečo nové. Doke verí, že ak budete dostatočne cvičiť a nikdy sa nevzdáte, môžete dosiahnuť čokoľvek, čo chcete. To je tiež jedna z vecí, o ktorých je Shooos X Doke merch. Všetky T- sú vyrobené z organickej bavlny a vyrábané v férových pracovných podmienkach, keďže sa snažíme správať etickejšie a podporovať miestnych umelcov. Spolu s Doke veríme, že dokážeme dosiahnuť čokoľvek, o čom snívame!

Všetky tričká a mikina sú HIGLY Limited, organické, fairtrade a klimaticky neutrálne, pretože nechceme podporovať rýchlu módu a klimatické zmeny.

PRACTICE T je tričko s jedným z Dokeových obľúbených citátov. Dizajn bol vytvorený tak, aby si toto motto ešte viac osvojil a pripomenul vám, čo je dôležité, keď veci nejdú podľa vašich predstáv. Nie je to univerzálna odpoveď na všetky umelecké problémy, ale mnohokrát je to jediná vec, ktorú musíte urobiť, aby ste dosiahli lepšie výsledky. Len cvičte!

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS