Splendix Youngster - Limited edition SHOOOS

Splendix Youngster - Limited edition SHOOOS

Dostupnosť: Vypredaný

Cena: € 85,00

€ 26,00

Vypredané

SKU shooos

Klikni sem a zisti svoju veľkosť
○ Doručenie zadarmo nad 80€
○ Doručenie do 48 hodín
○ Vrátenie do 30 dní
○ Spýtajte sa: 0910 950 650
○ Email: shooos@shooos.sk

Vypredané

Detaily

Limitovaná edícia modelu Youngster s logom shooos.sk. Tieto topánky z brúsenej kože s perforovaným vzorom a logom shooos si nesmiete nechať ujsť a prídite si ich k nám vyskúšať naživo.

Info

○ SKU: shooos

○ Farba: modré

○ Pohlavie: pánske

○ Znacka: Splendix

Značka

Logo Splendix

Tenisky sú v týchto kategóriách:  TENISKY; Urban topánky; Pánske kožené topánky; ZNAČKY; PÁNSKE; VÝPREDAJ; Splendix; Výpredaj do 70%; Pánske topánky; Pánske topánky Splendix;

Splendix

Mladá slovenská značka obuvi Splendix bola založená v roku 2012. Topánky Splendix vyrábajú ručne zo starostlivo vyberaných kožených materiálov. Z každého modelu tenisiek je len niekoľko kusov.

V obchode Shooos máme už iba niekoľko posledných modelov a tiež limitovaný model Shooos LIMITED edition, ktorý vznikol v spolupráci so Splendix priamo pre nás obchod.

Všetky modely Splendix sú celokožené. Ležérne voľnočasové topánky sa hodia na ktorékoľvek mestské aktivity a doplnia šatník každého džentlmena. Splendix vznikli v štyroch modelových radách, každá v unikátnych farebných a neopakovateľných kombináciách. Vysoké celokožené modely - Splendix Desert tesne prekrývajú členky, Splendix Mr. Snoogie majú vypolstrovaný priestor okolo členkov, aby netlačili. Splendix Youngster vyniknú zas svojou jednoduchosťou.

Obuv Splendix