0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: BLACK
Farba: čierne / Black

Superfeet Black

-10% 40 

36 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Jedna z najuniverzálnejších vložiek Superfeet, vložky do topánok Superfeet BLACK majú ľahký dizajn s nízkym profilom, ktorý zlepšuje prispôsobenie, pohodlie a výkon širokej škály obuvi. Vyrobené tak, aby dobre sedeli v stredne až štíhlej obuvi, dokonca aj v niektorých bez odnímateľných vložiek. Prispôsobte veľkosti vašej obuvi.
Ortopedické vložky Superfeet pomáhajú zmierniť bolesti a nepohodlie, ktoré spôsobuje obuv, športovanie alebo rôzne anatomické predpoklady. V Shooos.sk ponúkame do 10 druhov vložiek Superfeet. Každý model je vhodný na inú nohu, iný typ obuvi, alebo iný šport. Pozrite si našu ponuku Superfeet

Zdravie nôh má veľký vplyv na celkovú rovnováhu a zdravie celého tela. Nestabilita nôh, nerovnomerné našľapovanie môže viesť k bolestiam chrbtice, iných častí tela, či spojivových tkanív v tele. Superfeet zlú funkciu nôh upravia a vďaka nim získate pohodlie počas športovej aktivity, alebo práce. Každý typ vložky je určený pre inú obuv: lyžiarky, korčule, tenisky, turistickú obuv.

Najpredávanejšou vložkou je Superfeet Green. (funkčne sa rozdeľujú Superfeet do kategórii podľa farieb). Green poskytuje max. podporu, stabilitu, rovnováhu a tlmenie nárazov. Green má najpevnejšiu stabilizačnú misku a hĺbku v zadnej časti. Hodí sa preto do náročných terénnych podmienok a pre veľkú záťaž. Ideálne pre nohu so stredne vysokou klenbou, ale vie sa prispôsobiť aj nohe s plochou klenbou.

Superfeet je americká firma, ktorej história siaha do 60-tych rokov 20. storočia. Ako to už býva, jej zakladateľ, Dennis Brown, potreboval ortholitickú custom vložku do lyžiarskych topánok vo svojom obchode. Nasledujúcich 50-rokov, až dodnes, zasvätil svoj život vývoju vložiek do topánok. Spojil sa s odborníkmi na biomechaniku a vyvinuli nový koncept ortopedických vložiek, ktorých hlavnou prednosťou nie je tlmenie nárazov prostredníctvom peny. Vložky by mali byť čo najtvrdšie, vyrábajú ich teda lisovaním.

Časom vyskúšalo Superfeet veľké množstvo športovcov, spomedzi ktorých najmä lyžiari si našli prácu aj vo firme. V deväťdesiatych rokoch už predáva Superfeet vložky do celého sveta. Začiatkom nového milénia získala spoločnosť ešte jedno - tentoraz nezvyčajné ocenenie. Firma sa stala jedným z najatraktívnejších zamestnávateľov na americkom kontinente.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS