0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
FILTER

The North Face 1985 Mountain Jacket

Horská bunda North Face 1985 je nadčasová klasika, ktorá spája štýl a funkčnosť. Táto bunda, inšpirovaná ikonickým dizajnom značky z roku 1985, ponúka spoľahlivú ochranu pred živlami. Je vybavená vodeodolnou škrupinou, ktorá vás udrží v suchu aj vo vlhkom prostredí, zatiaľ čo nastaviteľná kapucňa a manžety poskytujú prispôsobené prispôsobenie. Bunda je ľahká a zbaliteľná, vďaka čomu sa dá ľahko nosiť so sebou na akékoľvek outdoorové dobrodružstvo. Vďaka svojej retro estetike a modernému výkonu je horská bunda North Face 1985 nevyhnutnosťou pre outdoorových nadšencov, ktorí hľadajú štýl aj praktickosť.

Oblečenie The North Face

Podobne ako sesterská značka Vans, alebo Nike, Onitsuka Tiger, aj The North Face vznikla v roku 1966 v Kalifornii. Ideálom mladých zakladateľov bolo vytvoriť funkčné, športové oblečenie, ktoré pomôže zdolať najväčšie vrcholy a prekoná aj najväčšie nástrahy prírody aj počasia. Funkčné oblečenie s najnovšími technológiami, pri použití najsuper mega lepších materiálov - to bolo vo svojom období prednosťou značky The North Face a je tomu tak aj dnes. Momentálne sa viac oblečenia The North Face asi predáva v urban a streetstyle kolekciách, avšak značka čerpá svoje korene z funkčného športového oblečenia.  

Legendárne bundy, mikiny a tričká - funkčné s nadčasovým dizajnom

Páperové bundy, alebo vesty Nuptse, mikiny s logom The Northface, tričká - veľké množstvo doplnkov a oblečenia nájdete práve na Shooos.sk. Ponúkame Vám však špeciálnu kolekciu, ktorú inde nenájdete a to sú modely opatrené logom v štvorci. Box logo North Face. Máme pre Vás tiež k dispozícii stovky búnd The North Face 1985, The North Face 1990, 1992 a iné. Ide o retro reedície pôvodne outdoor modelov. Dnes do mesta, ale aj do prírody. Pozrite si kategórie: mikiny The North Face, tričká The North Face, alebo bundy The North Face.

Protect Our Winters - zachráňme spoločne zimu udržateľnou filozofiou

Chcete, aby aj Vaše deti zažili sneh? Pokiaľ budete po sebe zanechávať odpadky a ničiť životné prostredie, sneh navždy zmizne z nášho sveta. Spoločnosť The North Face preto podporuje (aj finančne) organizáciu Protect Our Winters, ktorá sa snaží presadiť udržateľný spôsob života, minimalizovať odpadky a dopad na životné prostredie. The North Face masívne presadzuje udržateľný a obnoviteľný program svojich výrobkov, pričom ich základné heslo znie: Recycle, Reward, Renew  - čo v zásade obsahuje všetko potrebné.

Logo ako symbol Halfodome v Yosemitoch

Podobne ako celá značka aj logo The North Face má veľmi úzky presah do outdooru. Štvrť kruhu v troch vrstvách predstavuje famózny granitový “Half Dome” v Národnom parku Yosemite v Spojených štátoch. Vzniklo kúsok po samotnenj značke, v roku 1971 v Kalifornii. 

The North Face prešli od outdooru k lifestyle a značke influcencerov

Odpoveď na otázku, prečo sa stali funkčné outdoor veci kultovou ikonou influencerov a ľudí v módnom biznise je jednoduchá. Sú to najmä počatky spoluprác. Prvá limitovaná kolekcia (ako sa na firmu sediacu v Kalifornii patrí) priniesla mikiny v kolabe s technologickou firmou Apple v dobe, keď o iphone ešte nikto nesníval. Nasledovali mnohé spolupráce, napríklad so Supreme, Junya Watanabem a inými. Tieto kolaby sa objavujú každoročne a prinášajú The North Face svetový ohlas. Akoby však povedali insideri zvnútra spoločnosti: Základom oblečenia budú vždy funkčné línie, ktoré sa šijú pre ľudí schopných a ochotných prekonávať hranice prírody, spoločnosti, vrcholov a totálnej divočiny.

Širokú popularitu si The North Face získala aj kvôli veľmi priaznivým cenám. Okrem produktov v plnej cene u nás tiež nájdete výpredaj The North Face a tam sa veru máte na čo tešiť.

Ďalšie informácie a najnovšie články o značke The North Face:

Zemité farby, pohodlné mestské tenisky, mikina a gate The North Face “Never Stop Exploring”. Čo nám to vraví o mladých ľuďoch, ktorí by sa v nich radi videli? Takýto outfit sa hodí pre záškoláka. Chodby svojej školy pozná dokonale, potrebuje objaviť ulicu aj poza školou. Zemité farby outfitu mu pomôžu splynúť s prírodou parku a okolitým mestským koloritom.
Home Office je jedno z najviac skloňovaných slov tohto roka. Trávite doma pre súčasnú situáciu s Koronou neúmorne viac času ako zvyčajne? Viete o niekom, kto je na Home Office? Máme pre Vás niekoľko tipov na vianočné darčeky pre ľudí, čo musia robiť z domu.

The North Face je synonymom praktickosti a pohodlia. Poskytuje niečo čo si na seba oblečieš bez rozmýšľania na prechádzku so psom v chladnú a upršanú nedeľu. Napriek jej širokému funkčnému využitiu a protipólu, kedy ju ľudia nosia na voľný čas, je uctievajú mladí a zároveň vytvára spolupráce so Supreme alebo Junya Watanabe.

© SHOOOS