0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

The North Face Himalayan Apparel

The North Face Himalayan Apparel ponúka výnimočný výkon a ochranu pre extrémne chladné počasie. Tieto odevy, inšpirované drsným prostredím Himalájí, sú navrhnuté tak, aby vydržali mrazivé teploty a dobrodružstvá vo vysokých nadmorských výškach. Kolekcia obsahuje zateplené bundy, nohavice a doplnky, všetky s pokročilou izoláciou a technológiami odolnými voči poveternostným vplyvom. Oblečenie North Face Himalayan Apparel je navrhnuté tak, aby vás udržalo v teple, suchu a pohodlí, čo vám umožní sústrediť sa na outdoorové aktivity s istotou a štýlom.

Oblečenie The North Face

Podobne ako sesterská značka Vans, alebo Nike, Onitsuka Tiger, aj The North Face vznikla v roku 1966 v Kalifornii. Ideálom mladých zakladateľov bolo vytvoriť funkčné, športové oblečenie, ktoré pomôže zdolať najväčšie vrcholy a prekoná aj najväčšie nástrahy prírody aj počasia. Funkčné oblečenie s najnovšími technológiami, pri použití najsuper mega lepších materiálov - to bolo vo svojom období prednosťou značky The North Face a je tomu tak aj dnes. Momentálne sa viac oblečenia The North Face asi predáva v urban a streetstyle kolekciách, avšak značka čerpá svoje korene z funkčného športového oblečenia.  

Legendárne bundy, mikiny a tričká - funkčné s nadčasovým dizajnom

Páperové bundy, alebo vesty Nuptse, mikiny s logom The Northface, tričká - veľké množstvo doplnkov a oblečenia nájdete práve na Shooos.sk. Ponúkame Vám však špeciálnu kolekciu, ktorú inde nenájdete a to sú modely opatrené logom v štvorci. Box logo North Face. Máme pre Vás tiež k dispozícii stovky búnd The North Face 1985, The North Face 1990, 1992 a iné. Ide o retro reedície pôvodne outdoor modelov. Dnes do mesta, ale aj do prírody. Pozrite si kategórie: mikiny The North Face, tričká The North Face, alebo bundy The North Face.

Protect Our Winters - zachráňme spoločne zimu udržateľnou filozofiou

Chcete, aby aj Vaše deti zažili sneh? Pokiaľ budete po sebe zanechávať odpadky a ničiť životné prostredie, sneh navždy zmizne z nášho sveta. Spoločnosť The North Face preto podporuje (aj finančne) organizáciu Protect Our Winters, ktorá sa snaží presadiť udržateľný spôsob života, minimalizovať odpadky a dopad na životné prostredie. The North Face masívne presadzuje udržateľný a obnoviteľný program svojich výrobkov, pričom ich základné heslo znie: Recycle, Reward, Renew  - čo v zásade obsahuje všetko potrebné.

Logo ako symbol Halfodome v Yosemitoch

Podobne ako celá značka aj logo The North Face má veľmi úzky presah do outdooru. Štvrť kruhu v troch vrstvách predstavuje famózny granitový “Half Dome” v Národnom parku Yosemite v Spojených štátoch. Vzniklo kúsok po samotnenj značke, v roku 1971 v Kalifornii. 

The North Face prešli od outdooru k lifestyle a značke influcencerov

Odpoveď na otázku, prečo sa stali funkčné outdoor veci kultovou ikonou influencerov a ľudí v módnom biznise je jednoduchá. Sú to najmä počatky spoluprác. Prvá limitovaná kolekcia (ako sa na firmu sediacu v Kalifornii patrí) priniesla mikiny v kolabe s technologickou firmou Apple v dobe, keď o iphone ešte nikto nesníval. Nasledovali mnohé spolupráce, napríklad so Supreme, Junya Watanabem a inými. Tieto kolaby sa objavujú každoročne a prinášajú The North Face svetový ohlas. Akoby však povedali insideri zvnútra spoločnosti: Základom oblečenia budú vždy funkčné línie, ktoré sa šijú pre ľudí schopných a ochotných prekonávať hranice prírody, spoločnosti, vrcholov a totálnej divočiny.

Širokú popularitu si The North Face získala aj kvôli veľmi priaznivým cenám. Okrem produktov v plnej cene u nás tiež nájdete výpredaj The North Face a tam sa veru máte na čo tešiť.

Ďalšie informácie a najnovšie články o značke The North Face:

Zemité farby, pohodlné mestské tenisky, mikina a gate The North Face “Never Stop Exploring”. Čo nám to vraví o mladých ľuďoch, ktorí by sa v nich radi videli? Takýto outfit sa hodí pre záškoláka. Chodby svojej školy pozná dokonale, potrebuje objaviť ulicu aj poza školou. Zemité farby outfitu mu pomôžu splynúť s prírodou parku a okolitým mestským koloritom.
Home Office je jedno z najviac skloňovaných slov tohto roka. Trávite doma pre súčasnú situáciu s Koronou neúmorne viac času ako zvyčajne? Viete o niekom, kto je na Home Office? Máme pre Vás niekoľko tipov na vianočné darčeky pre ľudí, čo musia robiť z domu.

The North Face je synonymom praktickosti a pohodlia. Poskytuje niečo čo si na seba oblečieš bez rozmýšľania na prechádzku so psom v chladnú a upršanú nedeľu. Napriek jej širokému funkčnému využitiu a protipólu, kedy ju ľudia nosia na voľný čas, je uctievajú mladí a zároveň vytvára spolupráce so Supreme alebo Junya Watanabe.

© SHOOOS