0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: A2HVB-327
Farba: zelené / Green

Timberland Euro Sprint Hiker

-30% 160 

112 

Vypredaný

4 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Pánska obuv Euro Sprint Hiker je vyrobená z prémiovej kože Better Leather, ktorá pochádza z trvalo udržateľného garbiarstva s hodnotením Silver pre svoje environmentálne procesy. Robustný a pohodlný, tento turista je navrhnutý pre lepšiu trakciu na rôznych povrchoch. Detaily na zvršku, ako aj vnútorná podšívka, sú vyrobené z odolnej tkaniny ReBOTL™, ktorá je vyrobená z minimálne 50 % recyklovaného spotrebiteľského plastu.

Zvršok z prémiového nubuku Better Leather z garbiarne ohodnotenej striebrom od Leather Working Group pre jej postupy nakladania s vodou, energiou a odpadom
Zvršok a podšívka z odolnej tkaniny ReBOTL™, ktorá obsahuje minimálne 50 % recyklovaného plastu
Polstrovaný golier pre pohodlné nosenie okolo členku
Šnurovací štýl
Stielka a medzipodošva z peny zo zmesi EVA pre odpruženie
Gumená podrážka pre lepšiu priľnavosť
Obuv Timberland patrí medzi koženú klasiku a kvalitu. Timberland vznikol pred 40-timi rokmi, keď chceli v severnej Amerike vyrábať kvalitné kožené topánky. Ikonou je model 6 inch Premium, nepremokavá, hnedá topánka na vyššej platforme, ktorá vynikajúco drží členky. Dnes ju už nájdete v akejkoľvek farebnej kombinácii, bestsellerom je však stále žltohnedá.

Pánske topánky sú všetky z kvalitnej kože, ktorá je nepremokavá a udrží Vaše nohy v suchu za každého počasia. Švy, ktorými je koža zošitá sú utesnené a teda nepremokavé. Izolácia primaloft na skoro všetkých zimných modeloch zasa udrží nohy v teple. Všetky šnúrky, ktoré používa Timberland zasa vyrobili z recyklovaných plastových fliaš..., čo naznačuje celkovú eko filozofiu firmy. O jednotlivých vychytávkach od Timberlandu by sa dalo hovoriť a písať dlhšie. Jednoducho ide o kvalitné topánky so super dizajnom, ktoré sme chceli mať na pulte a preto ich u nás nájdete.

Ako už bolo naznačené, Timberland používa prírodné materiály, snaží sa žiť v súlade s prírodou. Firma investuje do eko technológii a tiež masívne recykluje. Timberland už pred niekoľkými rokmi zrecykloval vyše 80-miliónov plastových fliaš. Fľaše využíva ako surovinu pri výrobe podošiev, či vnútorných tkanín, rôznych iných detailov, inak kvalitnej koženej obuvi.

Timberland je klasika, ktorej zodpovedá aj cena. Topánky sú v cenovej hladine okolo sto až dvesto eur pri klasických top modeloch. V kolekcii nájdete aj limitované kusy. Okrem bežných ľudí patria Timberlandy do šatníka amerických hviezd: Kanye West, Jay Z, alebo Rihanny.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS