0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: 10061-713-WHE
Farba: hnedé / Brown

Timberland Icon 6-Inch Premium Boot

-40% 220 

132 

Vypredaný

Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Keď myslíte na topánky Timberland, myslíte na tieto. Naša originálna vodotesná topánka bola navrhnutá pred viac ako 40 rokmi a dnes zostáva bestsellerom s neúnavným vodotesným výkonom a okamžite rozpoznateľným štýlom pracovnej obuvi.

Táto topánka má tendenciu mať širší strih, preto odporúčame znížiť veľkosť.
Prémiové kožené zvršky
Vodotesná konštrukcia podľa švov
Konštrukcia s priamym pripojením pre odolnosť
400 gramov izolácie PrimaLoft
Polstrované kožené obojky pre pohodlné nosenie okolo členku
Exkluzívna technológia proti únave poskytuje celodenné pohodlie a podporu
Klasické šnúrky do topánok sú prepracované, aby zostali zaviazané
Nehrdzavejúci hardvér pre dlhodobé nosenie
Druhá vrstva medzipodošvy pre dodatočnú podporu pod nohami
Gumová podrážka je vyrobená z 10 percent rastlinných materiálov
Obuv Timberland patrí medzi koženú klasiku a kvalitu. Timberland vznikol pred 40-timi rokmi, keď chceli v severnej Amerike vyrábať kvalitné kožené topánky. Ikonou je model 6 inch Premium, nepremokavá, hnedá topánka na vyššej platforme, ktorá vynikajúco drží členky. Dnes ju už nájdete v akejkoľvek farebnej kombinácii, bestsellerom je však stále žltohnedá.

Pánske topánky sú všetky z kvalitnej kože, ktorá je nepremokavá a udrží Vaše nohy v suchu za každého počasia. Švy, ktorými je koža zošitá sú utesnené a teda nepremokavé. Izolácia primaloft na skoro všetkých zimných modeloch zasa udrží nohy v teple. Všetky šnúrky, ktoré používa Timberland zasa vyrobili z recyklovaných plastových fliaš..., čo naznačuje celkovú eko filozofiu firmy. O jednotlivých vychytávkach od Timberlandu by sa dalo hovoriť a písať dlhšie. Jednoducho ide o kvalitné topánky so super dizajnom, ktoré sme chceli mať na pulte a preto ich u nás nájdete.

Ako už bolo naznačené, Timberland používa prírodné materiály, snaží sa žiť v súlade s prírodou. Firma investuje do eko technológii a tiež masívne recykluje. Timberland už pred niekoľkými rokmi zrecykloval vyše 80-miliónov plastových fliaš. Fľaše využíva ako surovinu pri výrobe podošiev, či vnútorných tkanín, rôznych iných detailov, inak kvalitnej koženej obuvi.

Timberland je klasika, ktorej zodpovedá aj cena. Topánky sú v cenovej hladine okolo sto až dvesto eur pri klasických top modeloch. V kolekcii nájdete aj limitované kusy. Okrem bežných ľudí patria Timberlandy do šatníka amerických hviezd: Kanye West, Jay Z, alebo Rihanny.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS