Timberland Icon 6-Inch Premium Boot

Timberland Icon 6-Inch Premium Boot

* povinný údaj

Cena: € 275,00

€ 192,50

Availability: Dostupnosť: Iba Eshop

SKU A1KIX-BLK

Klikni sem a zisti svoju veľkosť
○ Doručenie zadarmo nad 65€
○ Doručenie do 48 hodín
○ Vrátenie do 30 dní
○ Spýtajte sa: 0910 950 650
○ Email: shooos@shooos.sk

Dostupnosť: Iba Eshop

Detaily

Za kvalitu sa platí. Vysoké, celokožené, nepremokavé topánky Timberland. Na týchto topánkach sa rozhodne nikde nešetrilo!

Gumená podrážka a nepremokavý zvršok, na jazyku je logo Timberland. Koža od strieborného partnera Timberland, vložka Primaloft udrží nožičky v teple, nepremokavá ručne vyrobená topánočka.

Výrazným detailom sú do kože všité kvetinky a vyšité logo Timberland.

Info

○ SKU: A1KIX-BLK

○ Farba: čierne

○ Pohlavie: dámske

○ Znacka: Timberland

Značka

Logo Timberland

Tenisky sú v týchto kategóriách:  TENISKY; ZNAČKY; DÁMSKE; Zimné topánky; Kožené topánky; VÝPREDAJ; Timberland; Výpredaj 11 až 20%; Timberland 6 Inch Premium; Dámske topánky; Dámske topánky Timberland;

Timberland

Obuv Timberland patrí medzi koženú klasiku a kvalitu. Timberland vznikol pred 40-timi rokmi, keď chceli v severnej Amerike vyrábať kvalitné kožené topánky. Ikonou je model 6 inch Premium, nepremokavá, hnedá topánka na vyššej platforme, ktorá vynikajúco drží členky. Dnes ju už nájdete v akejkoľvek farebnej kombinácii, bestsellerom je však stále žltohnedá.

Pánske topánky sú všetky z kvalitnej kože, ktorá je nepremokavá a udrží Vaše nohy v suchu za každého počasia. Švy, ktorými je koža zošitá sú utesnené a teda nepremokavé. Izolácia primaloft na skoro všetkých zimných modeloch zasa udrží nohy v teple. Všetky šnúrky, ktoré používa Timberland zasa vyrobili z recyklovaných plastových fliaš..., čo naznačuje celkovú eko filozofiu firmy. O jednotlivých vychytávkach od Timberlandu by sa dalo hovoriť a písať dlhšie. Jednoducho ide o kvalitné topánky so super dizajnom, ktoré sme chceli mať na pulte a preto ich u nás nájdete.

Ako už bolo naznačené, Timberland používa prírodné materiály, snaží sa žiť v súlade s prírodou. Firma investuje do eko technológii a tiež masívne recykluje. Timberland už pred niekoľkými rokmi zrecykloval vyše 80-miliónov plastových fliaš. Fľaše využíva ako surovinu pri výrobe podošiev, či vnútorných tkanín, rôznych iných detailov, inak kvalitnej koženej obuvi.

Timberland je klasika, ktorej zodpovedá aj cena. Topánky sú v cenovej hladine okolo sto až dvesto eur pri klasických top modeloch. V kolekcii nájdete aj limitované kusy. Okrem bežných ľudí patria Timberlandy do šatníka amerických hviezd: Kanye West, Jay Z, alebo Rihanny.

obuv Timberland