0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: 12907-001
Farba: čierne / Black

Timberland Premium 6 Inch Waterproof Boot

-30% 140 

98 

online (Skladom)
obchod Bratislava
24 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Tieto juniorské topánky majú podporu klenby a 200 gramov izoláciu PrimaLoft®, ktorá pomáha udržať rastúce chodidlá v teple a pohodlí, zatiaľ čo vodotesná konštrukcia podľa švov pomáha udržiavať ich v suchu. Polstrovaný golier a penové odpruženie zvyšujú pohodlie. Navyše sú tieto topánky vyrobené z kvalitnej kože z garbiarskeho striebra s hodnotením vody, energie a odpadového hospodárstva.

Better Leather z garbiarne s hodnotením striebra pre svoje postupy nakladania s vodou, energiou a odpadom
Šnurovací štýl
200 gramov izolácie PrimaLoft®
Polstrovaný golier pre pohodlné nosenie okolo členku
Stielka z peny zo zmesi EVA pre odpruženie s vysokým odrazom
Oceľová stopka na podporu oblúka
Vodotesná konštrukcia podľa švov
Gumená podrážka
Importované
Obuv Timberland patrí medzi koženú klasiku a kvalitu. Timberland vznikol pred 40-timi rokmi, keď chceli v severnej Amerike vyrábať kvalitné kožené topánky. Ikonou je model 6 inch Premium, nepremokavá, hnedá topánka na vyššej platforme, ktorá vynikajúco drží členky. Dnes ju už nájdete v akejkoľvek farebnej kombinácii, bestsellerom je však stále žltohnedá.

Pánske topánky sú všetky z kvalitnej kože, ktorá je nepremokavá a udrží Vaše nohy v suchu za každého počasia. Švy, ktorými je koža zošitá sú utesnené a teda nepremokavé. Izolácia primaloft na skoro všetkých zimných modeloch zasa udrží nohy v teple. Všetky šnúrky, ktoré používa Timberland zasa vyrobili z recyklovaných plastových fliaš..., čo naznačuje celkovú eko filozofiu firmy. O jednotlivých vychytávkach od Timberlandu by sa dalo hovoriť a písať dlhšie. Jednoducho ide o kvalitné topánky so super dizajnom, ktoré sme chceli mať na pulte a preto ich u nás nájdete.

Ako už bolo naznačené, Timberland používa prírodné materiály, snaží sa žiť v súlade s prírodou. Firma investuje do eko technológii a tiež masívne recykluje. Timberland už pred niekoľkými rokmi zrecykloval vyše 80-miliónov plastových fliaš. Fľaše využíva ako surovinu pri výrobe podošiev, či vnútorných tkanín, rôznych iných detailov, inak kvalitnej koženej obuvi.

Timberland je klasika, ktorej zodpovedá aj cena. Topánky sú v cenovej hladine okolo sto až dvesto eur pri klasických top modeloch. V kolekcii nájdete aj limitované kusy. Okrem bežných ľudí patria Timberlandy do šatníka amerických hviezd: Kanye West, Jay Z, alebo Rihanny.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS