0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Triwa

Švédska spoločnosť TRIWA , ktorá bola založená v roku 2007, je mladá a nezávislá firma. Zamerala sa na výrobu hodiniek a ďalších módnych doplnkov. Filozofia spoločnosti TRIWA , ktorej hodinky a doplnky sa rodia v kreatívnom štúdiu v Štokholme, je: "Navrhujeme len to, čo by sme sami nosili".
Hodinky značky TRIWA sú vytvárané podľa moderného švédskeho dizajnu i klasického vzoru a sú známe svojou skvelou prepracovanosťou. Pre niektoré kolekcie sú charakteristické efektné škandinávske detaily, iné sú navrhnuté ako športové - potápačské či letecké, ale vždy sa v nich prelínajú detaily a rovnováha medzi športovým štýlom a jemnú eleganciou. Dôraz je kladený aj na farebné detaily a kombinácii klasických a moderných prvkov. Značka TRIWA je ako sám čas - vždy sa neustále vyvíja a nikdy nestojí na mieste.
Okrem praktického dizajnu je firma zodpovedná k minoritám, podporuje znevýhodnené skupiny ľudí, životné prostredie, snaží sa o maximálnu férovosť a udržateľnosť. Spoli s kvalitným dizajnom a produktami si viac vážime aj takúto filozofiu.

© SHOOOS