0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: VN0A5I12Y49
Farba: hnedé / Brown

Vans Old Skool MTE-1

-20% 110 

88 

online (Skladom)
obchod Bratislava
5 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Ste stvorení pre The Elements™. Toto sú vaše Vans.
Vans MTE je vedľajším produktom života stráveného vonku, pretože vieme, že honba za vašimi vášňami nie je vždy sprevádzaná predpoveďou priaznivého počasia. Dážď, dážď, sneh, blato, vietor – nič nebude stáť medzi vami a vaším ďalším dobrodružstvom. V skutočnosti si radi myslíme, že tieto všetky dodávajú zážitku trochu chuti. To je dôvod, prečo sme v prvom rade vytvorili MTE.

Old Skool MTE-1, inšpirované aktivitami a účelové, stavia na našej legendárnej topánke s bočným prúžkom s architektúrou MTE-1, takže vďaka klasickému štýlu Vans môžete zostať chránení pred živlami. Táto historická silueta, ktorá prináša nový prísľub obuvi do každého počasia, má vylepšené termoregulačné vlastnosti, nový obal HydroGuard pre odvod vlhkosti, ľahkú stielku UltraCush™ s jednou hustotou a našu klasickú gumu do všetkých podmienok s reverzným vaflovým vzorom pre trakcia, ktorá vás udrží v kryte od mestských ulíc až po neprebádané vonku. Old Skool MTE-1 s odolnou vodoodpudivou úpravou kože a textilným zvrškom prináša ikonickú estetiku Vans do nekompromisného pohodlia v chladnom počasí.

Či už sa ocitnete v bagančovaní zasnežených vrcholkov alebo zdolávate dažďom zmáčané dochádzanie, môžete vyraziť s istotou s vedomím, že každý steh vášho vybavenia je zámerne umiestnený tak, aby poskytoval maximálnu všestrannosť. Veď vieme, že to nikdy nebolo o cieli. Je to o príbehoch, ktoré vytvoríte na svojej ceste.

•TRAKCIA - Agresívny vzor reverzných waflových výstupkov je pripravený na variabilný terén a pouličné výkony. Dezén s vrúbkovaným dezénom má lamelový dizajn podobný pneumatike pre zvýšenú trakciu.
•TERMOREGULÁCIA - Zónový balík Primaloft® Insulation využíva vysokokvalitný tepelnoizolačný systém z mikrovlákna, ktorý napodobňuje teplo-poskytujúce vlastnosti páperia a udržuje vás v teple bez zadržiavania vody.
• RIADENIE VLHKOSTI - Nový HydroGuard Wrap poskytuje ochranu proti striekajúcej vode a kaluži okolo topánky a nad špičkou, výsledkom čoho je spoľahlivý, pohodlný a priedušný hydroizolačný systém.
•KOMFORT A VÝKON - Jednohustotná UltraCush™ lisovaná EVA stielka ponúka zvýšený komfort a zníženú hmotnosť.
Zloženie: koža, textil

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS