0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: VN0A5HZYA04
Farba: čierne / Black

Vans SK8-HI MTE-1

-30% 115 

81 

online (Skladom)
obchod Bratislava
4 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Vans MTE je vedľajším produktom života stráveného vonku, pretože vieme, že honba za vašimi vášňami nie je vždy sprevádzaná predpoveďou priaznivého počasia. Dážď, dážď, sneh, blato, vietor – nič nebude stáť medzi vami a vaším ďalším dobrodružstvom. V skutočnosti si radi myslíme, že tieto všetky dodávajú zážitku trochu chuti. To je dôvod, prečo sme na prvom mieste vytvorili MTE.

Sk8-Hi MTE-1, ktorý prináša nový prísľub topánok do každého počasia, stavia na našom legendárnom vysokom zvršku s architektúrou MTE-1, takže môžete zostať chránení pred prírodnými živlami vďaka klasickému štýlu Vans. Táto historická silueta sa vyznačuje vylepšenými termoregulačnými vlastnosťami, novým MTE-1 HydroGuard™ Wrap pre riadenie vlhkosti, ľahkou stielkou UltraCush™ s jednou hustotou a našou klasickou gumou do všetkých podmienok s reverzným vaflovým vzorom pre trakciu, ktorá vás udrží v bezpečí pred mestom. ulice do neprebádaného exteriéru. Sk8-Hi MTE-1 s odolnou vodoodpudivou kožou a textilným zvrškom prináša ikonickú estetiku Vans do nekompromisného pohodlia v chladnom počasí.

Či už sa ocitnete v bagančovaní zasnežených vrcholkov alebo zdolávate dažďom zmáčané dochádzanie, môžete vyraziť s istotou s vedomím, že každý steh vášho vybavenia je zámerne umiestnený tak, aby poskytoval maximálnu všestrannosť. Koniec koncov, vieme, že to nikdy nebolo o cieli. Ide o príbehy, ktoré vytvoríte na svojej ceste.

• TRAKCIA - Agresívny reverzný waflový vzor na našej podrážke MTE-1 je pripravený na variabilný terén a pouličné výkony. Dezén s vrúbkovaným dezénom má lamelový dizajn podobný pneumatike pre zvýšenú trakciu.
• TERMOREGULÁCIA - Zónový izolačný balík MTE-1 Primaloft® využíva vysokokvalitný tepelnoizolačný systém z mikrovlákna, ktorý napodobňuje teplo poskytujúce vlastnosti páperia a udržuje vás v teple bez zadržiavania vody.
• RIADENIE VLHKOSTI - Nový MTE-1 HydroGuard™ Wrap poskytuje ochranu proti postriekaniu a kaluži okolo topánky a nad špičkou, výsledkom čoho je spoľahlivý, pohodlný a priedušný hydroizolačný systém.
• KOMFORT A VÝKON - Náš komfortný balík MTE-1 využíva stielku UltraCush™ lisovanej EVA s jednou hustotou pre väčšie pohodlie a zníženú hmotnosť.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS