0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: VN0007NKBKA
Farba: čierne / Black

Vans SK8-HI MTE-2

-12% 150 

132 

online (Skladom)
obchod Bratislava
2 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Od hôr po moria, exteriér bol vždy naším plátnom. VANS MTE bol vytvorený, aby vás udržal vonku a objavoval. Bez ohľadu na počasie.

Úplne nové Sk8-Hi MTE-2 vyrobené pre dobrodružstvo a pokročilú úroveň každodennej všestrannosti v sebe spájajú viac ako 25-ročnú históriu a technológiu snowboardových topánok Vans do nadčasového a dôveryhodného štýlu. Sada funkcií MTE-2 obsahuje novú podrážku MTE-2 postavenú z All-Trac™, exkluzívnej gumovej zmesi do každého počasia, ktorá ponúka výrazne lepšiu trakciu a flexibilitu pre všetky typy počasia. Vodotesná membrána HydroGuard™ 360o je na mieste, aby vás udržala v suchu, zónový izolačný balík PrimaLoft® pre termoreguláciu v chladnom počasí vás udrží v teple a tvarovaná vložka UltraCush™ s vrchnou vrstvou OrthoLite® bola navrhnutá tak, aby ste sa cítili pohodlne. Odolné vodoodpudivé kožené zvršky navyše prinášajú ikonickú estetiku Vans do tohto nekompromisného pohodlia v chladnom počasí.

Či už sa ocitnete v bagančovaní zasnežených vrcholkov alebo zdolávate dažďom zmáčané dochádzanie, môžete vyraziť s istotou s vedomím, že každý steh vášho vybavenia je zámerne umiestnený tak, aby poskytoval maximálnu všestrannosť. Veď vieme, že to nikdy nebolo o cieli. Ide o príbehy, ktoré vytvoríte na svojej ceste.

Zloženie: KOŽA, SYNTETIKA, GUMA

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS