0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: VN0A5KS5N1Z
Farba: hnedé / Brown

Vans Ultrarange Exo Hi MTE-1

-30% 150 

105 

online (Skladom)
obchod Bratislava
2 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Ste stvorení pre prvky™. Toto sú vaše Vans.

Vans MTE je vedľajším produktom života stráveného vonku, pretože vieme, že honba za vašimi vášňami nie je vždy sprevádzaná predpoveďou priaznivého počasia. Dážď, dážď, sneh, blato, vietor – nič nebude stáť medzi vami a vaším ďalším dobrodružstvom. V skutočnosti si radi myslíme, že tieto všetky dodávajú zážitku trochu chuti. To je dôvod, prečo sme na prvom mieste vytvorili MTE.

UltraRange EXO Hi MTE-1 prináša nový prísľub topánok do každého počasia a spája pohodlie a funkcie radu UltraRange, ktoré vám pomôžu dostať sa tam, s ochranou pred prvkami, ktoré môže poskytnúť iba franšíza MTE. Tento nový dizajn kombinuje charakteristický komfort UltraCush™ penovej odpruženej medzipodošvy UltraRange s trakciou od MTE podošvy s reverzným výstupkom, ktorá je vyrobená z klasickej gumy Vans. Vyznačuje sa tiež vylepšenými termoregulačnými vlastnosťami, novým obalom HydroGuard™, priedušným zvrškom inšpirovaným Old Skool a prepracovanou gumovou špičkou a tvarom prednej časti chodidla, ktoré poskytujú optimálne prispôsobenie bez obetovania DNA dizajnu Vans. UltraRange EXO Hi MTE-1 je vyrobený s koženým, textilným a syntetickým zvrškom.

Či už sa ocitnete v bagančovaní zasnežených vrcholkov alebo zdolávate dažďom zmáčané dochádzanie, môžete vyraziť s istotou s vedomím, že každý steh vášho vybavenia je zámerne umiestnený tak, aby poskytoval maximálnu všestrannosť. Veď vieme, že to nikdy nebolo o cieli. Je to o príbehoch, ktoré vytvoríte na svojej ceste.

• TRAKCIA - Agresívny vzor výstupkov UltraRange EXO MTE-1 je pripravený na variabilný terén a pouličné výkony. Nášľapy na vyberanie špičky a nárazník s vyššou špičkou poskytujú priľnavosť a ochranu.
• TERMOREGULÁCIA - Zónový izolačný balík MTE-1 Primaloft® využíva vysokokvalitný tepelnoizolačný systém z mikrovlákna, ktorý napodobňuje teplo-poskytujúce vlastnosti páperia a udržuje vás v teple bez zadržiavania vody.
• RIADENIE VLHKOSTI - Nový MTE-1 HydroGuard™ Wrap poskytuje ochranu proti postriekaniu a kaluži okolo topánky a nad špičkou, výsledkom čoho je spoľahlivý, pohodlný a priedušný hydroizolačný systém.
• KOMFORT A VÝKON - Komfortný balík UltraRange MTE-1 využíva vložku OrthoLite® s jednou hustotou a medzipodrážku UltraCush™ EVA s TPU kolískou na päte. Táto kombinácia vám zaistí pohodlie a zároveň umožní cirkuláciu vzduchu, čím získate suchšie a zdravšie prostredie vo vnútri vašej topánky.
Zloženie: KOŽA, TEXTIL, SYNTETIKA, GUMA

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS