0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: VN0006DUGRX
Farba: čierne / Black

Vans X Mami Wata Woven Shirt

-29% 75 

53 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Táto kolekcia Vans x Mami Wata čerpá inšpiráciu z africkej surfovej kultúry, kľúčových historických kultúrnych udalostí a sily a pozitívnosti surfovania. Od zairského „Rumble in the Jungle“ v roku 1974 a nigérijského „Festac'77“ táto nová kolekcia od hlavy po päty preberá ikonické, odvážne a grafické snímky týchto kultúrnych podujatí a pridáva moderný nádych Vans, ktorý sa viaže k našim dedičné šachovnicové výtlačky. Využitím takýchto odvážnych detailov v kontraste s mikro šachovnicou vzdáva táto kolekcia poctu minulosti a zároveň dáva živý nádych budúcim generáciám, ktoré podporujú africkú kultúru surfovania.

Woven Shirt Vans x Mami Wata s celoplošnou potlačou zobrazujúcou muža surfujúceho na chrbte revúceho leva vzdáva hold silu afrického surfovania.

Náš tím si stanovil ambiciózne ciele udržateľnosti. Veľké či malé, všetko naše úsilie vedie k pozitívnej zmene. Na získanie loga glóbusu VR3 Checkerboard musí byť aspoň 30 % produktu vyrobených z jedného alebo z kombinácie recyklovaných, obnoviteľných a/alebo regeneračných materiálov.

100% popelín z organickej bavlny
Košeľa na gombíky
• Krátke rukávy
• Celoplošná tlač
• Kobrandové lemy Vans x Mami Wata

Zloženie: 100% BAVLNA

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS