0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: VN0005XC2N1
Farba: svetlohnedé / Light Brown

Vans x Rokit Maritime T-Shirt

-40% 55 

33 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Rokit, inšpirovaný jedinečným spojením subkultúr skateboardingu a pouličného basketbalu v rámci súčasnej estetiky, je poctou šampiónom zrodeným z chodníka a asfaltu. Hoci sa zdá, že ide o dva drasticky odlišné svety, mnohí, ktorí vyrastali v kultúre skateboardingu, chápu rôznorodosť jednotlivcov, ktorí sa na ňom podieľajú, pričom kultúra je taviacim kotlom prostredí, ktoré spojila láska k tomuto športu. S ohľadom na to nie je prekvapením, že tí, ktorí vystúpia z paluby, vstúpia na ihrisko a naopak.

Túto sezónu sa Rokit pripojil k Vans v partnerskom prelínaní štýlu a remesla pre kolekciu inšpirovanú globálnou perspektívou s ohľadom na miestne korene. Námorné tričko Vans x Rokit, ktoré odkazuje na centrum Los Angeles, komunitu, ktorú táto značka nazýva domovom a svoje miesto v širšom rozsahu sveta, využíva tlmenú farebnú paletu, výraznú grafiku rozprestierajúcu sa na tele a starú školskú výšivku. moderný vzhľad, ktorý odráža životný štýl Rokit.

Spolu so susedskými správami skrytými na očiach – privítanie tých, ktorí vedia, a úvod pre tých, ktorí to nevedia – toto klasické tričko s výstrihom vzlietne a upúta pozornosť tých skutočných.

• Kolekcia Vans x Rokit
• Klasické tričko s výstrihom
• Krátke rukávy
• Výšivka na ľavej strane hrudi
• Vlnová grafika pretínajúca telo

Zloženie: 100% BAVLNA

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS