0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Výmena tovaru

1. Tovar na výmenu si prosím objednajte klasickým spôsobom. Ako spôsob platby zvolte výmenu tovaru. Pred potvrdením objednávky napíšte do poznámky “VÝMENA” a zapam]tajte si číslo objednávky

2. Prosím stiahnite si: ---------Formulár pre vrátenie a výmenu tovaru (PDF)---------, ktorý vyplnte a vložte do krabice spolu s tovarom.

3. Potom pošlite nenosený a nepoškodený tovar s originálnymi visačkami a neznehodnoteným obalom späť na adresu: isklad 180127/09 - Shooos s.r.o., Diaľničná cesta 5 - HALA D - GATE 35, 90301 Senec. Prosím uvádzajte celú adresu. Za nesprávne vyplnenú adresu neberieme zobpovednosť.

4. Tovar musí byť nenosený, nepoškodený a v originálnom balení! Na krabicu od topánok nelepte žiadne štítky ani pásku. Vrátený tovar aj obal musí byť nepoužitý a nenosený. Použite prosím extra obal na zabalenie tovaru. Ak bol tovar použitý, nedostanete náhradu a tovar Vám odošleme naspäť. Ak je poškodená, polepená krabica od topánok, budeme vám účtovať poplatok vo výške najmenej 15 EUR.

5. Po prijatí a kontrole tovaru Vám odošleme obratom objednávku na výmenu.


Vrátenie tovaru

1. Prosím stiahnite si: ------------Formulár pre vrátenie a výmenu tovaru (PDF)------------

2. Vyplnený formulár vložte do krabice a odoslite k nám na adresu: isklad 180127/09 - Shooos s.r.o., Diaľničná cesta 5 - HALA D - GATE 35, 90301 Senec.Prosím uvádzajte celú adresu. Za nesprávne vyplnenú adresu neberieme zobpovednosť.

3. Tovar musí byť nenosený, nepoškodený a v originálnom balení! Na krabicu od topánok nelepte žiadne štítky ani pásku. Vrátený tovar aj obal musí byť nepoužitý a nenosený. Použite prosím extra obal na zabalenie tovaru. Ak bol tovar použitý, nedostanete náhradu a tovar Vám odošleme naspäť. Ak je poškodená, polepená krabica od topánok, budeme vám účtovať poplatok vo výške najmenej 15 EUR.

4. Po kontrole tovaru Vám pošlme peniaze späť na účet / prípadne kredit na ďalší nakup.

© SHOOOS