0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Satorisan – topánky s dušou

10.12.2014 12:24

Do očí nám padli kvalitné kožené topánky Satorisan. Ide o veľmi mladú značku, ktorá vznikla iba v roku 2010. Za toto krátke obdobie si už stihla vytvoriť sieť predajní a dokonca aj skalných fanúšikov po celej západnej Európe. Čo sa za úspechom tohto brandu skrýva? V skratke je to pochopenie očakávaní a tajných myšlienok ľudí, teda zákazníkov firmy a skoro mystický príbeh.

Satori – opica, čo vidí do srdca človeka

Veľká encyklopédia démonov (妖怪の本) hovorí, že Satori je mýtická postava, opici podobné stvorenie, ktoré ma schopnosti vidieť priamo do srdca človeka.

Obuv Satorisan

Podľa zenbudhistickej tradície znamená Satori vnútorné videnie, alebo osvietenie. Je to druh porozumenia, prináša šťastie všetkým, ktorí ho cítia. Osoby majú porozumenie a sú plne vyvážené. Z tohto pochopenia potrieb ľudí vychádza aj značka Satorisan.

Topánky s dušou

Založil ju v roku 2010 tím profesinálov, ktorí pôsobili v oblasti odevníckeho a obuvníckeho priemyslu už viac ako štvrťstoročie. Hovoria, že všetky skúsenosti, ktoré v tejto oblasti získali vložili práve do obuvi Satorisan.

Myšlienka bola jednoduchá: Vytvoriť unikátne a dobre vyzerajúce topánky. Topánky, ktoré sú extrémne pohodlné a používaním sa stávajú stále len krajšími. Topánky s dušou.

Topánky Satorisan sa vyrábajú vo vlastnej továrni, pretože jej majitelia chcú mať kvalitu vyrábanej obuvi stále na očiach. Zároveň myslia na dobré pracovné podmienky pre ľudí, čo sa odzrkadlí na precíznosti spracovania. Šijú obuv pre seba a so srdcom.

Kombináciou tradičných remesiel a modernej priemyselnej efektívnosti pracujú remeselníci s prvotriednym materiálmi. Vytvoria pritom topánky a tenisky výnimočnej kvality. Namiesto kopírovania existujúcich trendov sledujú vlastný štýl. 

Obuv Satorisan
© SHOOOS