0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: AD.CE
Farba: farebné / Multicolor

Loqi Aurelia Durand - Chill Evening Recycled Bag

-20% 15 

12 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Umelecké diela Aurelie Durandovej sú živou oslavou rozmanitosti a africkej kultúry. Afro vlasy a vrkoče. Výrazné farby a pozitivita. Aurélia zobrazuje ženy, ktoré stoja hrdo a zúrivo. Recyklovaná taška Chill Evening ukazuje, že žena leží na gauči so svojou mačkou, užíva si večer po dlhom dni a jedáva svoj obľúbený koláč: citrónový koláč. Aurélia hovorí, že v tejto ilustrácii vidí samu seba.

Aureliino umenie je živou oslavou rozmanitosti. Ako francúzska ilustrátorka predstavuje afro-potomkov ako radostných, hrdých a splnomocnených – zjednotenú komunitu, ktorej osudy sú prepojené. Tieto pestré osobnosti predstavujú jednotný hlas globálnej komunity, ktorej nádeje, sny a túžby predstavujú budúcnosť pre všetkých.

Vážim 56 g (1,98 oz).
Unesiem 20 kg (44 libier).
Moja veľkosť 50 x 42 cm (19,7" x 16,5").
Moje vrecko na zips 11,5 x 11,5 cm (4,5" x 4,5").
Moja rukoväť 27 cm (10,6 ").

Som vyrobený zo 100% recyklovaného taftu certifikovaným spoločnosťou GREEN CIRCLE®.
Mám certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Som odolný voči vode.
Som vyrobený pomocou bezvodej tlače.
Som udržateľný.
100 jedinečných dizajnov, 20 dizajnérov - concept stores, múzeá, dizajnové obchody. Tam ich nájdete! Farebné z unikátnymi vzormi - to sú tašky LOQI.

Tašky na voľný čas a bežné používanie, ktoré majú dlhú životnosť, moderný a praktický dizajn. Sú vyrobené z extrémne pevných a odolných materiálov, ale aj z prírodných materiálov ako je bavlna, bambusové vlákno a podobne. Tašky sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a vysokou nosnosťou. Dajú sa jednoducho zložiť v prípade, že ich práve nepotrebujete a predsa ich máte stále poruke. Zabudnite na neustále kupovanie nepraktických tašiek na jedno použitie.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS